GSE Smart IPTV Kurulum

GSE Smart IPTV, tüm iOS ve Android işletim sistemine sahip telefon/tabletlerde bulunan bir uygulamadır. İptv yayını izlemek için oldukça popülerdir.

GSE Smart IPTV Kurulum2020-03-06T17:12:53+00:00

GSE İptv Kurulum

Android veya iOS işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerinizde GSE iptv uygulamasını indirerek aşağıdaki kurulum yörüngelerini uygulayıp kolaylıkla yayınlarınızı izleyebilirsiniz.

  1. Akıllı telefonunuzda e tabletinizde iptv yayınlarını izleyebilmeniz için GSE SMART IPTV uygulamasını Google Play Store veya AppStore uygulama marketi üzerinden cihazınıza indirin.
  2. Uygulamayı açtıktan sonra artı (+) simgesine tıklayın.
  3. M3U URL ekle kısmına tıklayın.
  4. Playlist adı kısmına Asist iptv yazın.
  5. Çalma listesi bağlantısı kısmına iptv satın alma işleminizden sonra size ilettiğimiz m3u linki kopyalayıp yapıştırın.
  6. Bilgileri yazdıktan sonra EKLEMEK kısmına tıklayın ve kaydedin.
  7.  Asist iptv adında kaydettiğiniz kısmın üzerine tıklayın. m3u_plus link ile kurulum yaptığınız için listeniz kategorik bir düzende karşınıza çıkacaktır. İzlemek istediğiniz kategoriye girip kanala tıklarsanız yayın açılacaktır. İyi seyirler dileriz.
GSE IPTV Uygulaması

Test ettim, beğendim. Nasıl satın alacağım?

Satın Almayı Gerçekleştirin2019-11-20T15:22:18+00:00

Asist iptv ürününü test edip beğendikten sonra sayfamıza yer alan iptv satın al kısmından size uygun paket hangisiyse satın al ibaresine tıklayarak kredi kartınızla güvenli ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

1. Buraya tıklayıp veya sayfada yer alan iptv paketlerinden dilediğinizi seçerek satın butonuna tıklayınız.
2. Sonteklif sitesindeki güvenli mağazamıza yönlendirileceksiniz.
3. Mağazamızda seçtiğiniz iptv paketini güvenli ödeme yönetmiyle kredi kartınızı kullanarak satın alınız.

Saniyeler İçerisinde Yayınınız Hazır!2019-11-20T15:22:04+00:00
  • İptv satın al işlemini gerçekleştirdikten sonra Whatsapp, Twitter, Instagram veya Website üzerinden müşteri temsilciniz ile iletişime geçerek satın aldığınızı belirtiniz.
  • Müşteri temsilcimizin sizlere tarif ettiği iptv kurulum aşamalarını yerine getirin ve sizden istediği kurulum bilgilerini müşteri temsilcimize iletin.
  • Tüm bilgileri ilettikten sonra arkanıza yaslanın ve saniyeler içerisinde kurulumu gerçekleşecek olan iptv yayınınızın tadını çıkarın!
Asist iptv Telefon