IPTV APP Kurulum

IPTV uygulaması, tüm iOS ve Android işletim sistemine sahip telefon/tabletlerde bulunan bir uygulamadır. İptv yayını izlemek için oldukça popülerdir.

IPTV APP Kurulum2020-03-06T17:02:45+00:00

IPTV APP Kurulum

Android veya iOS işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerinizde IPTV uygulamasını indirerek aşağıdaki kurulum yörüngelerini uygulayıp kolaylıkla yayınlarınızı izleyebilirsiniz.

İptv Kurulum

IPTV  uygulamalarını indirme işlemi tamamlandıktan sonra IPTV uygulamasını açınız. Ekranda bulunan Çalma listesi ekle kısmına ardından URL Ekle kısmına tıklayınız. Oynatma Listesi URL kısmına iptv satın alma işlemi sonrası mail adresinize gönderdiğimiz m3u linki kopyalayıp yapıştırınız. Oynatma listesi ismi kısmına “Asist iptv” yazınız ve Tamam’a tıklayınız. Kanallar IPTV uygulaması üzerinde listenelecektir. Herhangi bir kanalın üzerine tıklamanız durumunda yayın açılacaktır. İyi seyirler dileriz.

IPTV App Uygulaması

Test ettim, beğendim. Nasıl satın alacağım?

Satın Almayı Gerçekleştirin2019-11-20T15:22:18+00:00

Asist iptv ürününü test edip beğendikten sonra sayfamıza yer alan iptv satın al kısmından size uygun paket hangisiyse satın al ibaresine tıklayarak kredi kartınızla güvenli ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

1. Buraya tıklayıp veya sayfada yer alan iptv paketlerinden dilediğinizi seçerek satın butonuna tıklayınız.
2. Sonteklif sitesindeki güvenli mağazamıza yönlendirileceksiniz.
3. Mağazamızda seçtiğiniz iptv paketini güvenli ödeme yönetmiyle kredi kartınızı kullanarak satın alınız.

Saniyeler İçerisinde Yayınınız Hazır!2019-11-20T15:22:04+00:00
  • İptv satın al işlemini gerçekleştirdikten sonra Whatsapp, Twitter, Instagram veya Website üzerinden müşteri temsilciniz ile iletişime geçerek satın aldığınızı belirtiniz.
  • Müşteri temsilcimizin sizlere tarif ettiği iptv kurulum aşamalarını yerine getirin ve sizden istediği kurulum bilgilerini müşteri temsilcimize iletin.
  • Tüm bilgileri ilettikten sonra arkanıza yaslanın ve saniyeler içerisinde kurulumu gerçekleşecek olan iptv yayınınızın tadını çıkarın!
Asist iptv Telefon