İptv Kurulum

Televizyon, bilgisayar, telefon, tablet ve kutu cihaz... Paketinizi satın aldıktan sonra interneti olan tüm cihazlarınıza saniyeler içinde kurulumu gerçekleştirmekteyiz.

İptv Kurulum2020-03-06T17:31:59+00:00

İptv Televizyon Kurulumu

Smart TV uyumlu televizyonlar için en uyumlu iptv uygulamaları herkesin bildiği üzere ss iptv ve smart iptv uygulamalarıdır. Bu uygulamaların kurulumuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bu uygulamalar dışındaki uygulamalara kurulum istemeniz halinde bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

SS İptv Kurulum

SS İptv kurulum detayları için tıklayın.

Smart İptv Kurulum

Smart İptv kurulum detayları için tıklayın.

İptv Bilgisayar Kurulumu

Bilgisayarlarda iptv izlemek için önerdiğimiz 2 yol var. Biri VLC Player indirerek izlemek, diğeri ise bizlere ait olan Web Player ile izlemek. Nasıl izleyeceğiniz ile ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

VLC Player İptv Kurulum

VLC Player İptv linkleri kurulum detayları için tıklayın.

Web Player İptv Kurulum

Web Player İptv kurulum detayları için tıklayın.

İptv linkleri Telefon & Tablet Kurulumu

Telefonda ve tablette iptv izlemek için popüler 2 uygulamayı öneriyoruz. Bunlar GSE IPTV uygulaması ve IPTV uygulaması. Yüklemesi ve iptv link kurulumu oldukça basit olan bu uygulamaların kurulum detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

GSE Smart IPTV Uygulaması Kurulum

GSE Smart IPTV kurulum detayları için tıklayın.

IPTV APP Kurulum

IPTV APP kurulum detayları için tıklayın.

İptv Hakkında Merak Edilenler

İptv yayınları ile alakalı kafanızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırıyoruz.

160 TL’ye de 180 TL’ye de İptv var, neden sizden alalım?2019-11-20T20:36:38+00:00

Fiyat politikamızı belirlerken belli başlı olmazsa olmaz kriterlerimiz mevcut. Bunlardan sırasıyla yayın kalitesi, zengin içerik ve müşteri temsilciliği memnuniyeti. Bunları üst üste koyduktan sonra bu fiyat ortaya çıkıyor. Fiyatlara ön yargıyla bakıp daha ucuz ancak yayını kalitesi, müşteri temsilciliği yetersiz firmaları tercih etmek yerine test yayınlarımızı deneyebilir, kararı ondan sonra verebilirsiniz.

Eskiden denediğim yerlerde test yayını iyiydi ama satın alınca yayın çok kötüleşti?2019-11-20T20:26:08+00:00

Maalesef bir çok iptv firması müşteri kazanabilmek için işini iyi yapan firmalardan test yayınları temin ederek bunları müşteri adaylarına denetiyorlar. Müşteri de memnun kalınca da aynı yayını satın alacağını sanıyor ancak satın aldıktan sonra kendisine kurulan iptv paketinin kalitesi bir hayli kötü olduğundan parası boşa gidiyor. Bizde test ettiğiniz paketin kalitesi nasılsa, satın alacağınız paketin kalitesi de aynıdır.

İptv satın aldıktan sonra firmaya ulaşamıyoruz?2019-11-20T20:31:34+00:00

Tüm iletişim platformlarından da belirttiğimiz üzere ürün satın alırken fiyatı kadar yayın kalitesine ve hatta müşteri temsilciliğine de bakın. Hizmet etmeyi hedef edinmemiş bir takım firmalardan satın alma gerçekleştiren bir çok müşterimiz sonrasında satın aldığı yere ulaşamamaktan, teknik problemler yaşadıkları zaman firmanın ortadan kaybolduğunda şikayetçi olarak bizi tercih etmektedir.