Smart IPTV Kurulumu

Smart IPTV yüklenebilen televizyona sahipseniz çok şanslısınız . Hemen paketlerimizden birini satın alarak kolayca izlemeye başlayabilirsiniz.

Samsung, LG, Vestel, Sony ve Philips markaları başta olmak üzere Smart iptv uygulaması birçok marka tarafından desteklenmektedir. Smart IPTV ile televizyonlar için iptv kurulumunun nasıl yapılacağını aşağıdaki maddelerden öğrenebilirsiniz.

Smart İptv Kurulumu

  1. Televizyonunuzun uygulama indirme arayüzüne girerek Smart IPTV uygulamasını indirin.
  2. Uygulamayı açtıktan sonra Settings sekmesine gidiniz ve sayfada yer alan MAC adresini not edin.
  3. Bilgisayarınızdan https://siptv.app/mylist adresine gidin.
  4. Delete playlist kutucuğuna 12 haneli harf ve rakamlardan oluşan MAC adresinizi yazın ve Delete butonuna tıklayın. Sağ alt köşede Playlist Deleted! yazısını göreceksiniz.
  5. Upload local IPTV playlist File or external playlist URL with auto-update alanında ki kutucuğa MAC adresinizi tekrar yazın ve bu kutucuğun yanındaki URL kutucuğuna m3u_plus linkinizi tamamen kopyalayıp yapıştırın. (Bu link satın aldıktan sonra tarafınıza gönderilecektir.)
  6. Save Online kutucuğunu işaretleyip Upload butonuna tıklayın. Sağ alt köşede 1 URL added! Restart the App. yazısını göreceksiniz.
  7. Smart IPTV uygulamasını 1 kez kapatıp açın. Kanal listenizi ekranda görebilirsiniz. Groups butonu ile kategorilere ayırabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
Smart iptv kurulumu

Bu yazımızda sizlere Smart iptv kurulumunu anlatmaya çalıştık. Unutmamalısınız ki iptv izlemek için farklı bir çok alternatif uygulama daha mevcuttur. Diğer uygulamalar ve kurulumları hakkında detaylı bilgiler için İptv Kurulum sayfamıza geri dönebilirsiniz.